Majowa wycieczka do parku przy Zamku w Łańcucie

28 maja 2026

W maju wychowankowie uczestniczyli w wycieczce do parku przy Zamku w Łańcucie. Piękna, wiosenna pogoda sprzyjała spacerom w otoczeniu przyrody. Wyjazd dostarczył uczestnikom wielu radosnych chwil i uśmiechów. Był również doskonałą okazją do budowania relacji, rozwijania samodzielności oraz poznawania nowych miejsc. Dodatkową atrakcją było wspólne wyjście na lody, które sprawiło wychowankom wiele radości i było miłym zakończeniem spaceru.

Facebook

© Wszelkie prawa zastrzeżone 2017-2026   |  OREW Laszczyny  |  Realizacja: DKAmedia